Exkluzívne šperky

Pre každú príležitosť

Luxusné šperky od značky Dela Clair sú mladá a úspešná európska značka ručne vyrábaných exkluzívnych šperkov. Je charakteristická jedinečným dizajnom šperkov pozitívne reprezentujúcich ženu pri každej príležitosti.

Vďaka tomu sa v priebehu posledných rokov značka stala symbolom úspechu, jedinečnosti a životného štýlu. Luxusné šperky Dela Clair sú konštruované tak, aby sa dali rozoberať a kombinovať na každú príležitosť. Nezáleží na tom či práve športuješ, tráviš čas s priateľmi alebo žiariš na plese či svadbe.

Luxusné šperky Dela Clair sú stále s tebou…

Ing. Zuzana Konfederáková

Creative director

Kvalita

Mohli sme vziať konkurenčné šperky a urobiť ich lepšie, krajšie, kvalitnejšie, no my sme sa rozhodli ísť inou, vlastnou cestou. Zamerali sme sa na to, čo naši zákazníci skutočne chcú a potrebujú. Pozreli sme sa na konkurenčné šperky a urobili sme našu prácu odlišne. Naši zákazníci si nekupujú na každú príležitosť nový šperk, a hlavne im neležia v šuplíku drahé šperky, ktoré použijú iba raz. Unikátny dizajn umožnuje odopínanie vysiacich častí od základov a pripínanie iných, vhodných na nosenie do práce, pri športe alebo ak idete s priateľmi večer von.

Štýl

Šperky Dela Clair sú nástrojom pre dušu, pretože veríme, že ak sa nám podarí dotknúť sa ľudského srdca, zbúrame všetky hranice. Preto dizajn naších náušníc, náramkov a náhrdelníkov je vždy unikátny, jedinečný, neopakovateľný a hlavne nezameniteľný. Nosiť šperky Dela Clair je životný štýl, spoločenský status, vizitka úspechu.

Výroba

Našli sme priam až fatálny nedostatok, ktorý sme chceli za každú cenu odstrániť. Odhodlali sme napraviť chybu, ktorú si doposiaľ nikto nevšimol, a to nám dalo húževnatosť a silu. My s Dela Clair nikdy nevravíme, že to už nemôže byť lepšie. Dostali sme príležitosť, jedinečnú šancu vyrobiť revolučný šperk, a to sa nám podarilo! Zmenili sme jeden z najstarších segmentov výroby produktov od základov.